НОВИНИ

Не можна дозволити РФ використовувати українсько-білоруський кордон - Порошенко

Президент зазначив, що «кордон є для нас дуже важливим».

У п'ятницю, 26 жовтня, у Гомелі під час зустрічі з представниками української громади Білорусі президент України Петро Порошенко заявив, що не можна допустити, щоб Росія використала українсько-білоруський кордон. Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента 

 

«Це є кордон дружби, і ні в якому разі не маємо допустити, щоб для України з території Білорусі була будь-яка загроза. Ми не чекаємо, знаємо, що цього не буде і звичайно ми не хочемо, щоб Росія використала Білорусь для того, щоб зайти нам у фланг», - сказав глава держави, додавши, що «кордон є для нас дуже важливим».

 

Порошенко зазначив, що радий зустрічі з українцями Білорусі та подякував їм «за ту роботу, яку вони роблять для консолідації».

 

Нагадаємо, раніше стало відомо, що президент України Петро Порошенко 26 жовтня планує взяти участь у пленарному засіданні першого Форуму регіонів України та Білорусі, який відбудеться в Гомелі. Очікується, що під час форуму Порошенко зустрінеться з президентом Білорусі Олександром Лукашенком.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.