НОВИНИ

У МЗС України знають, в яку колонію можуть етапувати Сущенка

Клімкін повідомив, що під час його візиту до Варшави багато розмов було присвячено тому, що можна зробити для визволення українських політв’язнів.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив, що володіє інформацію куди можуть етапувати  українського політв'язня Романа Сущенка. Про це він заявив в інтерв’ю Укрінформу у п'ятницю, 26 жовтня.

 

"На жаль, маємо месидж, куди Роман може бути переведений. Але спочатку ми будемо спілкуватися з дружиною Анжелою, з його родичами, а потім вже говоритимемо публічно", - заявив Клімкін.

 

Міністр розповів, що під час його візиту до Варшави багато розмов було присвячено тому, що можна зробити для визволення українських політв’язнів із російських в’язниць.

 

"Маємо сказати чесно: ця хвиля через голодування й Олега (Сенцова - ред.), й Володі (Балуха - ред.) дала нам з нашими європейськими друзями дуже сильний емоційний поштовх. А зараз Росія каже: все добре, вони відмовилися від голодування, про що ви ще турбуєтеся? Відтак, нам потрібно утримати цю емоційну хвилю", -  заявив глава МЗС України.

 

За словами Клімкіна , в МЗС України стежать за долею кожного українського політв’язня в Росії і працюють над їх визволенням. Зокрема, він зауважив, що в міністерстві є спеціальна платформа, де постійно оновлюється інформація про політв'язнів.

 

Нагадаємо, 18 жовтня стало відомо, що у процесі етапування український журналіст, політв'язень Кремля Роман Сущенко був поміщений у збірний пункт в'язниці "Матросская тишина"

 

4 червня у Москві суд оголосив вирок Сущенку - він отримав 12 років позбавлення волі у колонії суворого режиму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.