НОВИНИ

Хуг прокоментував своє інтерв'ю щодо втручання РФ на Донбасі

Він зазначив, що місія взагалі не робить висновків на основі зібраних нею фактів.

Перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Александр Хуг назвав «непорозумінням» поширення у ЗМІ його слів про відсутність доказів російської участі у війні на Донбасі.  Про це він повідомив у коментарі Радіо Свобода у п'ятницю, 26 жовтня.

 

Хуг зазначив, що місія взагалі не робить висновків на основі зібраних нею фактів, а лише фіксує пересування техніки, людей та завдані бойовими діями руйнування.

 

"Виникло непорозуміння, яке згодом було уточнене, і вже була видана нова версія цієї статті. В принципі, я не можу говорити про наявність або відсутність будь-яких доказів, оскільки місії ОБСЄ в Україні доручено завдання встановлювати та звітувати про факти. Ми не робимо жодних висновків на основі цих фактів, а також не надаємо доказів. Факти викладені в наших звітах говорять самі за себе, особливо ті, про які було згадано в моєму інтерв'ю журналу Foreign Policy", – сказав він.

 

"Важливо зрозуміти, що ми є спостережною місією. Ми не займаємося розслідуваннями", – додав він.

 

Нагадаємо, раніше у інтерв’ю у виданні Foreign Policy представника в Україні Організації з безпеки і співпраці в Європі Александра Хуга зняли його заяву про те, що місія ОБСЄ не зафіксувала на Донбасі прямих доказів залучення Росії до подій у регіоні.

 

25 жовтня перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Хуг заявив, що спостерігачі місії не зафіксували прямих доказів російського втручання на Донбасі. Водночас він додав, що в ОБСЄ бачили людей з розпізнавальними знаками РФ, але, на його думку, "таку форму можна купити будь-де".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.