НОВИНИ

Австрія виступила проти зняття санкцій з РФ

Водночас глава МЗС Австрії наголосила, що Відень в рамках головування в Раді ЄС виступає за покращення діалогу між Євросоюзу та Росією.

Федеральний міністр Австрії у справах Європи, міграції та іноземних справ Карін Кнайссль заявила, що Відень не бачить перспективи скасування європейських санкцій проти Росії через відсутність прогресу у виконанні Мінських домовленостей. Про це вона заявила у четвер, 25 жовтня, під час виступу в Національній раді (нижній палаті Парламенту) Австрії.

 

"Санкції були вперше введені 31 липня 2014 року, і з того часу кожні шість місяців продовжуються. На сьогодні, на жаль, ми не бачимо жодних відчутних успіхів у Мінських домовленостях, щоб добиватися зняття економічних санкцій в рамках ЄС", – заявила Кнайссль.

 

За її словами, Австрія в рамках свого головування в Раді ЄС виступає за покращення діалогу між Євросоюзу та Росією. Водночас вона нагадала, що санкції ЄС проти Росії були введені у зв’язку з анексію Криму та "дестабілізацією на Сході України", і серед передумов їх послаблення має бути "прогрес у виконанні передбачених Мінськими домовленостями кроків".

 

Крім того, глава МЗС поскаржилася на те, що антиросійські санкцій сильно відображаються на економіці Австрії, експорт якої в Росію через ці санкції та російські контрсанкції , за її словами, скоротився на третину.

 

Австрійський міністр також заявила про необхідність розвитку двостороннього діалогу з Росією.

 

Як повідомлялося, 24 жовтня прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте заявив, що Італія не ветуватиме продовження санкцій ЄС проти Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.