НОВИНИ

Геращенко прокоментувала заяву Хуга щодо втручання РФ на Донбасі

Зокрема, перший заступник голови Ради нагадала про російську зброю, яку зафіксувала СММ.

Перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко прокоментувала заяву першого заступника голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александра Хуга про відсутність прямих доказів російського втручання на Сході України, зазначивши, що спостерігачі місії щотижня фіксують на Донбасі новітнє російське озброєння. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

 

"Щодо заяви представника ОБСЄ Александра Хуга, що, мовляв, російську військову форму можна купити на базарі. <...> Варто нагадати містеру Хугу, що очолювана містером Апаканом (глава СММ ОБСЄ в Україні Ертугрюл Апакан – Ред.) і ним місія СММ щотижня фіксує на Донбасі і відображає в своїх офіційних звітах – новітню російську радіолокаційну та іншу техніку, танки, іншу зброю. Російську. Новітню. Не радянську. Таку не купиш на базарі і не перемалюєш замість зірочки російський прапор. Тому принагідно хочу подякувати тим сміливим і чесним представникам СММ ОБСЄ, які є в місії і які не сліпоглухонімі, а все бачать, фіксують і чесно пишуть про це в своїх рапортах", – наголосила Геращенко.

 

Нагадаємо, 25 жовтня перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Хуг заявив, що спостерігачі місії не зафіксували прямих доказів російського втручання на Донбасі. Водночас він додав, що в ОБСЄ бачили людей з розпізнавальними знаками РФ, але, на його думку, "таку форму можна купити будь-де".​

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.