НОВИНИ

Хуг заявив, що спостерігачі ОБСЄ не зафіксували прямих доказів російського втручання на Донбасі

Водночас Хуг зазначив, що спостерігачі бачили людей з розпізнавальними знаками РФ.

Перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Хуг заявив, що спостерігачі місії не зафіксували прямих доказів російського втручання на Донбасі. Про це він повідомив в інтерв'ю Foreign Policy.

 

 

"Що стосується того, що ми побачили на місці, ми не побачили прямих доказів (російського втручання – Ред.). Втім, ми бачили конвої, які виїжджають і в'їжджають до України ґрунтовими шляхами посеред ночі в місцях, де немає офіційного перетину кордону", – наголосив він.

 

За його словами, на одній із ділянок прикордонної території, ОБСЄ вдалось зафіксувати незаконний перетин кордону і опублікувати відповідне відео.

 

"Ми бачили особливі види зброї, які ми в деталях описали, включно із військовим електронним озброєнням. Ми також говорили із взятими в полон українською армією бранцями, які заявляють, що вони служать російській армії та під час ротації беруть участь у військових діях в Україні", – зазначив Хуг.

 

Водночас він додав, що в ОБСЄ бачили людей з розпізнавальними знаками РФ, але, на його думку, "таку форму можна купити будь-де".​

 

"Ми бачили також розпізнавальні знаки Німеччини, Іспанії та інших – але також Росії", – підкреслив заступник голови СММ ОБСЄ в Україні.

 

Нагадаємо, 19 жовтня перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Хуг повідомив, що місія зафіксувала колони техніки військового зразка, які в’їздили на територію України й повертались в Російську Федерацію. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.