НОВИНИ

Україна вивчає досвід Хорватії щодо деокупації та реінтеграції окупованих територій – МЗС

Хорватська сторона підтвердила підтримку євроатлантичного та євроінтеграційного курсу України.

Україна предметно вивчає досвід Хорватії в сфері деокупації та реінтеграції окупованих територій. Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ.  

 

 

Так, у Києві 25 жовтня відбулося засідання українсько-хорватської Робочої групи зі співробітництва. Зокрема, у засіданні взяли участь заступник глави МЗС України Василь Боднар, державний секретар МЗС Хорватії Здравка Бушич, заступник міністра науки і освіти Хорватії Івана Франич та українські й хорватські експерти.

 

"У ході переговорів сторони  окреслили перспективи розвитку двостороннього політичного діалогу, обговорили механізм застосування в Україні хорватського досвіду реінтеграції тимчасово окупованої території, передусім з точки зору забезпечення соціального захисту населення, інформаційної роботи, відбудови інфраструктури та розмінування", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, хорватська сторона підтвердила підтримку офіційним Загребом євроатлантичного та євроінтеграційного курсу України та висловили готовність всебічно сприяти Україні у реалізації започаткованих реформ.

 

Нагадаємо, у червні 2017 року прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що Україна вивчатиме досвід Хорватії в набутті членства у НАТО та Євросоюзі, оскільки умови для Загреба були більш суворі, ніж для інших країн Східної Європи. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги