НОВИНИ

Геращенко повідомила, що Україна в ООН працює над двома важливими резолюціями

За словами першого заступника голови Ради, обидва документи стосуються окупованого Криму.

Перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко повідомила, що українські дипломати працюють над тим, щоб протягом 73 сесії Генасамблеї ООН було прийнято дві важливі резолюції, а саме – про порушення прав людини в окупованому Криму та про мілітаризацію окупованого Криму і Азовського моря. Про це в четвер, 25 жовтня, вона повідомила на своїй сторінці в Facebook.

 

"Перша – про порушення прав людини в окупованому Криму. Вже в листопаді проект резолюції буде розглянуто на третьому комітеті ООН і в грудні – проголосований на Генасамблеї. Й друга надважлива резолюція, яка буде прийнята на поточній сесії – про мілітаризацію окупованого Криму і Азовського моря. Сьогодні резолюцію по Азовському морю проголосував Європарламент. Наступну резолюцію –має прийняти Генасамблея ООН. У Росії земля і море мають горіти під ногами", – наголосила Геращенко.

 

Як повідомлялося,  25 жовтня Європейський парламент  схвалив резолюцію щодо ситуації в Азовському морі, яка передбачає посилення санкцій проти РФ у разі загострення ситуації. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.