НОВИНИ

Суд обрав запобіжний захід ще чотирьом підозрюваним у справі щодо розкрадання коштів Ощадбанку

Кожному із підозрюваних, як альтернатива арешту призначена грошова застава.

Солом'янський райсуд Києва обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою чотирьом посадовцям, підозрюваним у кримінальному провадженні щодо розкрадання 20 мільйонів доларів АТ "Ощадбанк". Про це повідомив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

 

Так, працівника Департаменту корпоративного бізнесу Банку заарештували із альтернативою внесення застави в розмірі 1,5 млн. грн. Водночас керівника ПрАТ «Креатив» взяли під варту з альтернативою застави в сумі 2 млн. грн. Крім того, двох працівників ПАТ «Креатив Груп» заарештували із внесенням застави в сумі 2 млн. та 550 тис. грн.

 

Як повідомлялося, досудовим слідством встановлено, що протягом вересня 2013 – січня 2014 років бенефіціарні власники групи "Креатив", діючи за попередньою змовою з службовими особами ПрАТ "Креатив", службовими особами АТ "Ощадбанк", ТОВ "ЗМЖ", працівниками ПАТ "Креатив Груп" і ТОВ "Кредитне Брокерське Агентство", заволоділи грошовими коштами, отриманими ПрАТ "Креатив" в АТ «Ощадбанк» за договором кредитної лінії в сумі 20 млн. дол. США, що на момент вчинення злочину складало 160 млн. грн.

 

24 жовтня керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький скерував до генерального прокурора Юрія Луценка подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата України Станіслава Березкіна  за підозрою у вчиненні корупційних злочинів та заволодінні 20 млн дол. США державного банку.

 

25 жовтня Солом'янський райсуд міста Києва обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою заступнику голови правління "Ощадбанку" Ірині Земцовій, яку підозрюють у причетності до заволодіння 20 мільйонами доларів США.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.