НОВИНИ

Глава МЗС Угорщини повідомив генсеку НАТО про погіршення ситуації з Україною

Сіярто знову заявив про необхідність змін до українського законодавства відповідно до рекомендацій Венеціанської комісії.

Міністр закордонних справ і торгівлі Угорщини Петер Сіярто повідомив, що ситуація стосовно України нібито суттєво погіршилася через відсутність поправок до українського закону про освіту та закону про мову. Про це він заявив після зустрічі із генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у Брюсселі, передає прес-служба уряду.

 

За словами Сіярто, новий закон про мову "позбавляє національні громади права користування рідною мовою в культурі, засобах масової інформації та самоврядуванні, освіті".

 

"Зрозуміло, що за таких умов ми не можемо затвердити проведення наради міністрів закордонних справ на рівні Ради НАТО-Україна", – наголосив він.

 

Як зазначається, у контексті розблокування нарад Сіярто заявив про необхідність змін до українського законодавства відповідно до рекомендацій Венеціанської комісії.

 

"За словами міністра, Столтенберг запитав, чи можна сприймати серйозно зобов'язання України щодо НАТО, якщо Київ не виконав простих умов, які були відомі ще рік тому", – йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто під час зустрічі у Варшаві передав українському колезі Павлу Клімкіну проект угоди щодо вирішення протиріч у двосторонніх відносинах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.