НОВИНИ

Порошенко прокоментував схвалення резолюції Європарламенту щодо Азовського моря

Президент нагадав про численні порушення російським агресором міжнародного права та двосторонніх угод.

Президент України Петро Порошенко привітав схвалення резолюції Європарламенту щодо ситуації в Азовському морі. Про це він написав 25 жовтня у Facebook.

 

"Вітаю схвалення важливої Резолюції Європарламенту щодо ситуації в Азовському морі", - написав Порошенко.

 

 

Водночас він нагадав про численні порушення російським агресором міжнародного права та двосторонніх угод.

 

"Російський агресор має зрозуміти, що всі його дії у порушення міжнародного права та двосторонніх угод і надалі зустрічатимуть рішучу та адекватну відповідь з боку демократичної спільноти. Євросоюз спільно з Україною протидіятиме «повзучій анексії» Росією Азовського моря та порушенням свободи судноплавства", - заявив президент.

 

Також Порошенко відзначив підтримку Європарламентом ініціатив соціально-економічного розвитку Приазов’я і подякував за підтримку портів Маріуполя та Бердянська.  

 

"Високо ціную підтримку Європарламентом ініціативи щодо допомоги українським портам та реалізації проектів соціально-економічної підтримки українського Приазов’я. Вдячний європарламентаріям за заклик до запровадження додаткових цільових санкцій за агресивні дії Кремля в Азовському морі та Керченській протоці. Сподіваюсь на практичну реалізацію цих ініціатив з боку інституцій та держав-членів ЄС.", -  подякував керівник держави.

 

Як повідомлялося,  25 жовтня Європейський парламент  схвалив резолюцію щодо ситуації в Азовському морі, яка передбачає посилення санкцій проти РФ у разі загострення ситуації. 

 

Як повідомлялося 23 жовтня, в Європарламенті планують ухвалити резолюцію про порушення Росією міжнародного права в Азовському морі. У Європейському парламенті  заявили про необхідність призначення спеціального представника ЄС з питань Криму і Донбасу. 

 

Нагадаємо, 25 жовтня  президент України Петро Порошенко подякував Європейському парламенту за рішення надати престижну премію імені Сахарова  українцю Олегу Сенцову.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.