НОВИНИ

У ОБСЄ назвали терактом посилку з вибухівкою телеканалу CNN

Водночас Дезір привітав швидку реакцію і засудження з боку влади.

Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір відреагував на інформацію про надсиланням посилки з вибуховим пристроєм в офіс телеканалу CNN у Нью-Йорку, назвавши інцидент терористичним актом. Про це у четвер, 25 жовтня, повідомляє прес-служба ОБСЄ.

 

"Я глибоко обурений цією спробою нападу на медіа в США. Цей останній інцидент підкреслює тривожну тенденцію загроз і нападів, спрямованих на ЗМІ", – наголосив Дезір.

 

Водночас він привітав швидку реакцію і засудження з боку влади й розслідування інциденту.

 

"Надзвичайно важливо, щоб журналісти були захищені і мали змогу працювати в безпечному середовищі, а відповідальні за цей терористичний акт – понесли відповідальність", – підкреслив Дезір.

 

Як повідомлялося 24 жовтня, у пошті Хілларі та Білла Клінтонів у Нью-Йорку знайдено вибуховий пристрій. Також пакет, ідентифікований як "потенційний вибуховий пристрій", був відправлений колишньому президенту США Бараку Обамі у Вашингтоні.

 

Також у Нью-Йорку в редакцію CNN надіслали посилку з підозрілим пристроєм, унаслідок чого було евакуйовано будівлю Time Warner Center, де розташовані офіси американського телеканалу. Згодом у CNN заявили, що підозріла посилка призначалася колишньому директору ЦРУ Джону Бреннану. 

 

22 жовтня у поштовій скриньці біля будинку американського філантропа та фінансиста Джорджа Сороса в Нью-Йорку виявили вибухівку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.