НОВИНИ

Олег Ткачук: Антикорупційний суд може розпочати роботу у березні 2019-го

За словами голови ради суддів, ніде в більшості країн світу не формувався одночасно і Верховний суд, і процедура набору.

У березні 2019 року конкурси до Вищого антикорупційного та до Вищого суду з питань інтелектуальної власності будуть завершені, і вони почнуть свою роботу.  Таку думку в інтерв’ю Тижню висловив голова ради суддів Олег Ткачук.

 

"Чому з інтелектуальним судом процес затягнувся, і чому, я сподіваюся, він скоро завершиться. Я проходив конкурс до Верховного Суду. Цей конкурс достатньо довго тривав. Це був перший досвід для України і більшості країн світу. Ніде не формувався одночасно і Верховний суд і процедура набору. Скрізь набирали одного-двох суддів, але по діючій процедурі. У нас же повністю створили нову процедуру, механізм, алгоритм проходження кандидатів від кандидата до судді найвищої судової інстанції в державі", - розповів Ткачук.

 

За його словами, цей процес тривав достатньо довго, але були випробувані і кандидати, і процедура.

 

"Процедура вже обкатана і зрозуміла. Недоліки щодо тривалості усунуті. Тому я сподіваюся, що за три місяці конкурси і до Вищого антикорупційного, і до Вищого суду з питань інтелектуальної власності будуть завершені. Я думаю, що у березні ці суди вже почнуть працювати", - підсумував голова ради суддів.

 

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.