НОВИНИ

У Нацбанку повідомили, що новий транш МВФ надійде в Україну до кінця 2018 року

Підвищення цін на газ для населення до ринкового рівня є ключовою вимогою МВФ для продовження співпраці з Україною.

Голова Національного банку України Яків Смолій заявив, що до кінця 2018 року Україна очікує на отримання першого траншу в рамках нової програми співпраці з Міжнародним валютним фондом. Про це повідомляє "Громадське телебачення".

 

«Поки ми не можемо говорити про чіткі строки, оскільки рішення буде ухвалюватись Радою директорів МВФ.  Ми очікуємо, що це станеться у грудні, і ми можемо очікувати на транш ще цього року», — повідомив голова НБУ.

 

Як повідомлялося, у серпні Національний банк України повідомив, що розраховує отримати черговий кредитний транш Міжнародного валютного фонду у рамках програми EFF до кінця осені.

 

Нагадаємо, 6 вересня місія Міжнародного валютного фонду на чолі з Роном ван Роденом прибула до Києва та розпочала роботу в Україні.

 

14 вересня Міжнародний валютний фонд замінив програму допомоги  EFF на stand-by програму для України. Як зазначається, програма міжнародної допомоги stand-by дається тим країнам, які вийшли з переддефолтного стану.

 

Директор Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Сату Кахконен заявила, що продовження співпраці України з Міжнародним валютним фондом є обов'язковою умовою для отримання бюджетних гарантій від Світового банку на суму 800 млн доларів.

 

Уряд України та місія Міжнародного валютного фонду у вересні досягли домовленості щодо поступового підвищення цін на газ до рівня імпортного паритету до 2020 року. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.