НОВИНИ

Дональд Трамп спростував прослуховування свого телефону

Глава США підкреслив, що використовує для переговорів тільки урядові телефони.

Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп заявив, що його приватний телефон не можуть прослуховують іноземні агенти. Про це він повідомив в Twitter у четвер, 25 жовтня.

 

 

"Так звані експерти по Трампу в New York Times написали довгу і нудну статтю про використання мого мобільного телефону, яка настільки неправильна, що у мене не вистачить часу, щоб її виправити. Я використовую тільки урядові телефони, і у мене є тільки один рідко використовуваний стільниковий телефон уряду. Історія невірна!" – йдеться у повідомлені глави США.

 

Таким чином Трамп відреагував на статтю у виданні New York Times, у якій стверджувалося, що китайські та російські спецслужби прослуховують телефонні розмови президента США.

 

Як повідомлялося, 25 жовтня видання The New York Times повідомило, що  помічники президента Сполучених Штатів Дональда Трампа неодноразово попереджали його, що його дзвінки по особистому телефону постійно прослуховуються китайськими і російськими шпигунами.

 

Нагадаємо, 5 жовтня видання Bloomberg повідомило, що на материнських платах для серверів, виробництва китайської компанії Super Micro, виявили китайські шпигунські чипи, які діяли подібно комп'ютерному вірусу та надавали хакерам доступ до мереж в яких працювали. 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.