НОВИНИ

В Норвегії розпочалися найбільші військові навчання НАТО з часів "холодної війни"

В масштабних військових навчаннях приймають участь і українські військовослужбовці.

У четвер, 25 жовтня, в Норвегії  розпочинаються військові навчання Trident Juncture 2018. Про це повідомляє прес-служба Альянсу.

 

Зазначається, що темою навчань є відпрацювання відповіді Альянсу на атаку "вигаданого агресора" на одного з його членів.

 

Як повідомляється, маневри відбуватимуться на території скандинавської країни та поблизу її берегів з 25 жовтня по 7 листопада.

 

"У повітрі, на суші і на морі близько 50 тисяч особового складу з держав-союзників НАТО і країн-партнерів перевіряють свою здатність діяти спільно, щоб захистити наше населення і території та стримати потенційних супротивників в рамках найбільших навчань НАТО в останні роки"– йдеться в повідомлені альянсу.

 

У масштабних навчаннях візьмуть участь війська 29 країн-членів альянсу, а також Швеції, Фінляндії та України.

 

До Trident Juncture залучать 65 кораблів, 250 військових літаків та близько 10 тисяч одиниць техніки.

 

Як повідомлялося,  у Грузії завершилися багатонаціональні навчання "Noble Partner -2018", у яких брали участь морські піхотинці Військово-морських сил Збройних сил України.

 

Нагадаємо,  у жовтні на території  Литви розпочалися двотижневі багатонаціональні військові навчання "Кленова арка – 2018", участь у яких також беруть українські військовослужбовці.

 

Представники Збройних сил України візьмуть участь у стратегічно-військових навчань Trident Juncture 2018, які стартують в Норвегії 25 жовтня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.