НОВИНИ

Росія і Китай прослуховують телефонні розмови Трампа - NYT

Китай намагається використовувати отриману інформацію для стримування торгової війни з США.

Помічники президента Сполучених Штатів Дональда Трампа неодноразово попереджали його, що його дзвінки по особистому телефону постійно прослуховуються китайськими і російськими шпигунами. Про це повідомляє Українська правда з посиланням на The New York Times у четвер, 25 жовтня. 

 

Повідомляється, що розвідслужби США дізналися про прослуховування від джерел в урядах інших держав, а також з перехоплень повідомлень між іноземними чиновниками. Видання розповідає, що китайці склали список людей, з якими регулярно говорить Трамп, в надії використати їх для впливу на нього. При цьому вважається, як заявив один з колишніх чиновників, що російські дії менш складні через "явну близькість" Трампа до президента РФ Володимира Путіна.

 

За словами неназваних колишніх і чинних посадовців, американські спецслужби визначили, що Китай намагається використовувати інформацію, отриману від прослуховування дзвінків Трампа "старим друзям", для стримування торгової війни з США.

 

Нагадаємо, 5 жовтня видання Bloomberg повідомило, що на материнських платах для серверів, виробництва китайської компанії Super Micro, виявили китайські шпигунські чипи, які діяли подібно комп'ютерному вірусу та надавали хакерам доступ до мереж в яких працювали. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.