НОВИНИ

У Італії заявили, що не ветуватимуть продовження санкцій проти Росії

Конте зазначив, що умови, які призвели до санкцій з боку ЄС, збереглися, але "правильним є підтримувати економічні зв'язки між Італією і РФ".

Прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте заявив, що Італія не ветуватиме продовження санкцій ЄС проти Росії. Про це він повідомив на спільній з президентом РФ Владіміром Путіним прес-конференції.

 

"Очевидно, що проблема кризи в Україні – це проблема, яка створила тріщину і сповільнила деяким чином, блокувала діалог, який склався за 25 років", – зазначив Конте, відповідаючи на питання, чи накладе Італія вето на автоматичне продовження санкцій проти Росії.

 

"Ми не можемо цього допустити і зобов'язані подолати цей етап – він навіть занадто довго тривав. Ви запитуєте мене з приводу вето. Італія вважає плідним шляхом роботи переконувати всіх європейських партнерів рухатися в руслі одного напрямку. Ми хотіли б не ухвалювати рішення зараз, ми ухвалюватимемо його в належний час", – додав він.

 

Водночас Конте наголосив, що Італія "дуже амбітна, але хотіла б переконати всіх партнерів, що діалог – найкращий шлях до вироблення рішення".

 

Крім того, він зазначив, що умови, які призвели до санкцій з боку ЄС, збереглися, але правильним є підтримувати економічні зв'язки між Італією і Росією.

 

"Я не раз говорив і тут хочу підтвердити, що для Італії санкції ніколи не є ціллю. Вони є інструментом, який потрібно якомога швидше залишити за спиною, бо діалог – це найкраще рішення", – італійський прем'єр. 

 

Нагадаємо, 22 жовтня прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте заявив, що Росії треба повернутися у "Велику вісімку". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.