НОВИНИ

В ЄС розповіли, скільки грошей за останні чотири роки виділили Україні

Зокрема, щорічно Євросоюз виділяє 200 млн євро грантів.

Європейський Союз за останні чотири роки надав Україні близько десяти мільярдів євро допомоги. Про це у середу, 24 жовтня, повідомив глава представництва ЄС в Україні Х'юг Мінгареллі, передає РБК-Україна.

 

"За останні чотири роки Європейський Союз надав Україні 200 млн євро на рік у формі грантів, тобто, це безоплатна допомога. На додаток до цього ми також мобілізували близько 70 млн євро у вигляді гуманітарної допомоги і це так само у формі грантів, тобто у формі безвідплатної допомоги. Також ми підготували 3,4 млрд євро макрофінансової допомоги, плюс 1 млрд євро, тобто, загалом це 4,4 млрд євро для макрофінансової допомоги. Але це вже у формі позик", - розповів Мінгареллі. 

 

Крім цього,  Європейський банк реконструкції і розвитку також мобілізував три мільярди євро у вигляді позик для України.

 

Нагадаємо, 19 жовтня Уповноважений персонал Міжнародного валютного фонду затвердив ініційовану урядом України нову програму макрофінансової допомоги stand-by для України у сумі 3,9 млрд доларів на 14 місяців.

 

15 серпня 2017 року  Європейський банк реконструкції і розвитку підписав кредитну угоду щодо надання Україні кредиту в розмірі 514 мільйонів гривень.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.