НОВИНИ

У ЄС наголосили на важливості посилення кіберзахисту під час виборів в Україні

Мінгареллі зауважив, що на вибори у 2019 році в Україну можуть прибути міжнародні спостерігачі.

Глава представництва Європейського союзу в Україні Х'юг Мінгареллі заявив, що у Євросоюзі сподіваються на посилення кіберзахисту  та залучення іноземної місії спостерігачів під час виборів в Україні у 2019 році. Про це у середу, 24 жовтня, повідомляє РБК-Україна.

 

Мінгареллі зауважив, що на вибори у 2019 році в Україну можуть прибути міжнародні спостерігачі.

 

"Ми сподіваємося, що вони пройдуть належним чином, що воля українського народу буде висловлена на цих виборах, що місія спостерігачів за виборами прибуде в Украіну", - сказав він.

 

Мінгареллі також наголосив на важливості посилення позицій у сфері кіберзахисту. 

 

"Ми сподіваємося також, що, можливо, будуть здійснені якісь зусилля також у сфері кіберзахисту для того, щоби якщо б комусь захотілося вплинути на хід виборів на опрацювання даних та інше, то щоб ці спроби були припинені або щоб їм можна було запобігти", - сказав глава представництва ЄС в Україні.

 

При цьому посол наголосив і на важливості ролі, яку відіграють медіа під час проведення виборів. 

 

"Роль медіа у забезпеченні належного проходження виборів є дуже великою, хоча, звичайно, ми розуміємо, що багатьом ЗМІ в Україні зараз бракує коштів фінансових та іншого. Наприклад, державні ЗМІ, громадські ЗМІ, які не є цілком приватними, вони могли б краще фінансуватися на період виборів і таким чином вони могли б сприяти більш успішному впровадженню та втіленню реформ у різних сферах життя України", - додав Мінгареллі.  

 

Також він нагадав, що окрім президентських і парламентських виборів у 2019 році, ще до кінця цього року в Україні мають відбутися вибори в об'єднаних територіальних громадах.

 

Нагадаємо, 8 жовтня президент Петро Порошенко повідомив, що Росія має намір втрутитися у виборчу кампанію в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.