НОВИНИ

Гройсман пообіцяв, що до кінця опалюваного сезону ціна на газ не зміниться

З 1 листопада 2018 року ціна на газ для населення зросла на 23,5%.

Ціна на газ в опалювальному сезоні 2018/2019 років більше не підвищуватиметься. Про повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає Укрінформ у середу, 24 жовтня.

 

"Я чув, що йдуть розмови, що в цьому році ціна газу підвищиться ще на 35%. Ні в цьому році, ні у цьому опалювальному сезоні більше ціна на газ підвищуватися не буде", - заявив прем'єр.

 

Гройсман повідомив, що уряд спростив систему субсидій для громадян, а також додав, що Україна вже накопичила у сховищах достатню кількість газу для проходження опалювального періоду.

 

Нагадаємо, 19 жовтня Кабінет міністрів на засіданні 19 жовтня вирішив підвищити ціну на газ для населення.

 

26 липня стало відомо, що Кабінет Міністрів залишив незмінними ціни на природний газ для населення до 1 вересня 2018 року. 

 

8 червня прем'єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що вимога Міжнародного валютного фонду (МВФ) про підвищення ціни на газ для населення залишається невирішеною, так як сторони знаходяться у пошуку рішення. 

 

Як повідомлялося 8 квітня, уряд розраховує отримати від Міжнародного валютного фонду в 2018 році лише 1,5 мільярда доларів.

 

Раніше заступник голови Національного банку України Дмитро Салогуб повідомляв, що Київ очікує надходження чергового траншу Міжнародного валютного фонду на початку третього кварталу 2018 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.