НОВИНИ

Зростання ВВП України прискорилося на 3,8% - Кабмін

Зростання ВВП становило 3,8% за плану 3%.

Валовий внутрішній продукт (ВВП) України в другому кварталі 2018 року зріс на 3,8% за планового показника 3%. Про це на засіданні уряду в середу заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, представляючи підсумки роботи Кабміну за 9 місяців 2018 року, передає УНІАН.

 

Читайте також:ВВП: краще, ніж здається, гірше, ніж потрібно.

 

"У нас в другому кварталі зростання ВВП становило 3,8% за плану 3%. Це означає, що в номіналі ми за 2017 і 2018 роки виробимо товарів і послуг кінцевого споживання на трильйон гривень більше, ніж за аналогічний період", -  зазначив премьер-міністр.

 

Також Гройсман додав, що за дев'ять місяців цього року доходи державного бюджету становлять 674,8 млрд грн, що на 89 млрд грн більше, ніж за аналогічний період 2017 року. Доходи місцевих бюджетів, без трансфертів з держбюджету, становлять 188,3 млрд грн, а самі трансферти з держбюджету до місцевих бюджетів - 225,8 млрд грн.

 

Як повідомлялося, прем'єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що валовий внутрішній продукт України зріс на 2,5% у 2017 році.

 

Нагадаємо, Міжнародне рейтингове агентство Moody's прогнозує зростання валового внутрішнього продукту України на 3,5% у 2018 році. Крім того, Міжнародний валютний фонд також прогнозує зростання економіки в поточному році на рівні 3-3,5%, але вважає його недостатнім для подолання відставання у розвитку економіки і поліпшення стандартів життя в країні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.