НОВИНИ

Армія FM та UA|TV почали мовлення у напрямку Донецька

Таким чином, з Гірника в найближчий час почнуть мовити загалом 13 українських радіостанцій різних форматів.

Українські радіостанції "Армія FM", "Країна ФМ"  та телеканал UA|TV почали мовлення з міста Гірник Донецької області у напрямку обласного центру. Про це повідомляє член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський у Facebook у середу, 24 жовтня.

 

"З 13-ти мовників, які нещодавно отримали від Національної ради дозволи на тимчасове мовлення в Гірнику Донецької області, вже три радіостанції працюють. До UA: Українське радіо / 90.7 МГц / і Країна ФМ / 89.2 МГц / приєдналася Армія FM - на частоті 106.4 МГц. Також у Гірнику почав мовити український телеканал - UA|TV. Сигнал телеканала доступний на 30 ТВК в аналогу", - розповів Костинський.

 

За його словами, на черзі - організація мовлення в Гірнику наступної партії радіостанцій - Радіо НВ і Вільне радіо, а також Телеканал "UA: Донбас" в аналогу.

 

Розбудова українського телерадіомовлення в Донецькій, Луганській областях і на територію Криму відбувається в рамках роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України.

 

Як повідомлялося, 29 березня телеканал Мультимедійної платформи іномовлення України UA|TV розпочав мовлення у тестовому режимі на окуповані території Криму та Донбасу.

 

Нагадаємо,  стало відомо,що державний телеканал UATV розпочав мовлення кримськотатарською мовою для закордону і окупованого Криму

 

2 червня з міста Часів Яр розпочалося мовлення на частоті 873 кГц Першого каналу Українського радіо на окуповані території Донецької і Луганської областей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.