НОВИНИ

Наєв зустрівся з послом США в Україні

Командувач ОС навів факти застосування бойовиками зброї суто російського виробництва та підкреслив, що противник не припиняє активне використання БПЛА.

Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв провів робочу зустріч з американською делегацією на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом США в Україні пані Марі Йованович в рамках візиту останніх до району проведення операції Об’єднаних сил. Про це повідомляє прес-центр штабу ООС у вівторок, 23 жовтня.

 

Наєв наголосив, що противник продовжує обстріли населених пунктів, зокрема й із застосуванням важкого озброєння. З початку операції Об'єднаних сил зафіксовано 58 обстрілів населених пунктів та 1 обстріл ділянки місцевості, в наслідок яких загинуло 5 цивільних осіб та 10 було поранено.

 

Одночасно, протягом останнього місяця зросла кількість мирних громадян, які загинули або були травмовані в результаті спрацювання вибухових пристроїв на непідконтрольній Україні території, - поінформував американську делегацію Командувач Об’єднаних сил.

 

“Це є наслідком нехтування російським агресором будь-яких норм мінної безпеки. Внаслідок підриву на ворожих мінах загинуло 5 цивільних осіб, троє з яких – діти, ще одного хлопчика важко поранено”.

 

Також Наєв навів факти застосування бойовиками зброї суто російського виробництва та підкреслив, що противник не припиняє активне використання БПЛА. Американську сторону було поінформовано, що з початку операції ОС було знищено (збито) 5 російських БПЛА типу Орлан-10.

 

Нагадаємо, 11 липня посол США в Україні Марі Йованович заявила, що Вашингтон позитивно оцінює прагнення українських військових досягнути стандартів НАТО, а також планує надавати Києву в цьому допомогу.