НОВИНИ

У парламенті Британії заявляють, що уряд недооцінює загрози з боку РФ у сфері пропаганди

Комітет з питань цифрової політики, культури, медіа та спорту опублікував низку рекомендацій для уряду і попередив про демократичну кризу через маніпулювання інформацією.

Глава парламентського комітету з питань цифрової політики, культури, медіа та спорту Великої Британії Даміан Колінз заявив, що уряд недостатньо серйозно ставиться до загрози з боку Росії у сфері пропаганди та інформаційної безпеки. Про це у вівторок, 23 жовтня, повідомляє Європейська правда з посиланням на Associated Press.

 

"Нам потрібно мати більш координований підхід уряду для боротьби з кампаніями з дезінформації, організованими російськими агентствами, які прагнуть порушити та підірвати нашу демократію. Відповідь уряду не дає нам реальних сигналів про те, що робиться з цим важливим питанням", - сказав він.

 

Крім того, комітет опублікував низку рекомендацій для уряду і попередив про демократичну кризу через маніпулювання інформацією.

 

Нагадаємо, 7 жовтня повідомлялось, що британське військове командування готове відповісти кібератаками на можливу агресію Росії проти країн Заходу. 

 

Раніше Мін'юст США звинуватив сімох співробітників ГРУ в кібератаки і незаконному зборі даних. 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.