НОВИНИ

Дуда вважає будівництво "Північного потоку-2" небезпекою для України та Словаччини

Президент Польщі наголосив, що Варшава намагатиметься запобігти реалізації цього проекту.
Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що газопровід “Північний потік-2” є небезпекою для України, Словаччини і Польщі. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Польське радіо.
 
 
Дуда також наголосив, що  Варшава намагатиметься запобігти реалізації цього проекту.

 

“Без сумніву, створення газопроводу “Північний потік-2” є небезпекою для України, Словаччини і також було б енергетичною небезпекою для Польщі, якщо б не наші запобіжні дії, які ми реалізовуємо”,- підкреслив він..

 

За його словами, позиція Польщі, а також України та Словаччини в цьому питанні є однозначною, президенти дуже чітко її озвучували і в цьому контексті нічого не змінилося

.

Нагадаємо, 12 жовтня президент Польщі Анджей Дуда та лідер Словаччини Андрій Кіска виступили проти будівництва російського проекту газопроводу "Північний потік-2", а також – підтримали збереження санкцій Європейського союзу проти Росії.

 

 28 серпня радник з питань європейської енергетичної безпеки Державного департаменту Сполучених Штатів Америки Бенджамін Шмітт заявив, що газопровід "Північний потік-2" - це загроза для безпеки в Європі. 

 

Раніше канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що будівництво  "Північного потоку-2" не поставить ФРН у велику залежність від поставок російського газу.

 

Додамо, що 27 березня компанія "Північний потік-2" (Nord Stream-2 AG) отримала дозвіл на будівництво та експлуатацію газопроводу в німецькій вільній економічній зоні. Згодом, 5 квітня уряд Фінляндії також видав дозвіл на будівництво газопроводу "Північний потік-2" у своїй винятковій економічній зоні. 7 червня уряд Швеції дозволив будівництво російського проекту газопроводу "Північний потік-2" у своїй винятковій економічній зоні. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.