НОВИНИ

Директор ЦРУ вирушила до Туреччини для розслідування смерті журналіста Хашукджі

Трамп, в свою чергу, заявив, що незадоволений результатами розслідування, які були надані Саудівською Аравією.

Директор Центрального розвідувального управління Сполучених Штатів  Джина Гаспел в понеділок, 22 жовтня, вилетіла до Туреччини, щоб взяти участь в розслідуванні смерті саудівського журналіста Джамала Хашукджі. Про це повідомляє Reuters.

 

Зазначається, що президент США Дональд Трамп, в свою чергу, заявив, що незадоволений результатами розслідування, які були надані Саудівською Аравією.

 

Нагадаємо, 20 жовтня влада Саудівської Аравії повідомила, що журналіст The Washington Post Джамаль Хашукджі помер від задушливого захоплення ззаду або задушення руками. 

 

2 жовтня  в генеральному консульстві Саудівської Аравії в Стамбулі зник саудівський журналіст Джамаля Хашукджі. 6 жовтня турецькі правоохоронці почали кримінальне розслідування його зникнення, вони підозрюють, що журналіста вбили на території диппредставництва.

 

За даними ЗМІ, щонайменше п'ятеро людей, яких турецька поліція назвала підозрюваними у справі про зникнення журналіста Джамаля Хашукджі, пов'язані з наслідним принцом Саудівської Аравії Мухаммедом бен Сальманом Аль Саудом. 

 

18 жовтня стало відомо, що в Ер-Ріяді (столиця Саудівської Аравії) у автокатастрофі загинув лейтенант саудівських Повітряних сил Мешал Саад Альбостані, один з підозрюваних у справі щодо зникнення саудівського журналіста Джамаля Хашукджі.

 

Пізніше стало відомо, що наречену вбитого в саудівському консульстві у Стамбулі журналіста Джамаля Хашукджі Хатісе Ченгіз взяли під цілодобову охорону в Туреччині.