НОВИНИ

РосЗМІ оприлюднили відео подій у коледжі Керчі

У програмі "Вести-Крым" показали відео з камер спостереження, на яких зафіксовано момент вибуху в політехнічному коледжі в Керчі і дії студента Владислава Рослякова.

Телеканал "Росія-1" у програмі "Вести-Крым" оприлюднив відео з камер спостереження, на яких зафіксовано момент вибуху в політехнічному коледжі в Керчі і дії студента Владислава Рослякова, який влаштував стрілянину по людях.

 

На оприлюдненому відео з грифом 18+ видно, як Росляков із рюкзаком і сумкою заходить до приміщення коледжу через чорний вхід, де немає вахтера і металошукачів.

 

 

Росляков піднімається на другий поверх і вітається з якоюсь людиною. На наступних кадрах Владислав уже без сумки, відкриває рюкзак. Потім Росляков спускається в хол на першому поверсі біля турнікету, сідає на лавку, потім дивиться на телефон.

 

Перед перервою він заходить до буфету і виходить з нього без рюкзака, коли в коридорі з'являються люди.

 

Росляков знімає куртку і залишається в футболці з написом "Ненависть", при ньому немає ані сумки, ані рюкзака, ані зброї. Він піднімається на другий поверх, в цей момент на першому поверсі відбувається вибух.

 

Далі на відео показаний Росляков, який іде назустріч викладачеві по коридору. На наступному кадрі жінка вже лежить на підлозі, а Росляков відкидає відстріляну гільзу.

 

Потім він іде по коридору і кілька разів стріляє в учня, який іде назустріч. На відео також видно, як Росляков стріляє в вогнегасник у коридорі і монітори в комп'ютерному класі.

 

Нагадаємо, 17 жовтня в окупованому Криму у будівлі політехнічного коледжу в Керчі пролунав вибух. За даними ЗМІ, "спочатку почалася стрілянина з автоматів, потім сталася серія вибухів". У результаті надзвичайною події загинуло 20 людей, з яких – 15 студентів та п'ять працівники освітньої установи, тіла всіх загиблих уже впізнані. Згодом кількість загиблих зросла до 21 людини.

 

Слідчий комітет РФ заявив, що основною версією вибуху в політехнічному коледжі Керчі є теракт, однак згодом перекваліфікував справу на масове вбивство.

 

Крім того, за даними російських правоохоронців, нападником виявився студент четвертого курсу, 22-річний Владислав Росляков, його тіло з вогнепальним пораненням виявлено в одному з приміщень коледжу.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.