НОВИНИ

Російська делегація не повернеться до роботи в ПАРЄ - Ар'єв

Росія має єдину можливість відновити повноваження - винести це питання у січні.

У 2019 році російська делегація найімовірніше не повернеться до роботи в Парламентській асамблеї ради Європи (ПАРЄ). Про це повідомив голови української делегації в ПАРЄ Володимира Ар'єва в ефірі Радіо Свобода.

 

За словами Ар'єва, Російська Федерація має єдину можливість відновити повноваження - винести це питання у січні. Однак, зауважив він, наразі в проекті порядку денного такого питання немає.

 

"Якщо Росія не подається в січні, значить, її в 2019 році увесь рік немає. Коли ми побачили проект порядку денного на січень 2019 року, ця доповідь там не стоїть. У кращому випадку вона буде розглядатися у квітні, можливо, навіть улітку наступного року", - сказав Ар'єв.

 

Крім того, голова української делегації в ПАРЄ зазначив, що повернення РФ малоймовірне, оскільки обмежувальні заходи щодо російської делегації не були зняті.

 

"Потяг пішов. РФ чітко сказала, що вони не подаватимуться доти, доки асамблея не піде назустріч. У плані скасування можливостей запровадження санкцій проти національної делегації. Асамблея не пішла назустріч. Власне, що сталося: РФ сказала, що вона не подаватиме свою делегацію. І питання на січень уже не виноситься", - пояснив він.

 

Раніше голова української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи Володимир Ар’єв заявив, що ПАРЄ піддається на фінансовий шантаж Росії.

 

Нагадаємо, 27 червня українська делегація в ПАРЄ відмовилася йти на щорічний прийом до генерального секретаря Ради Європи Ягланда, тому повернула запрошення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.