НОВИНИ

ОБСЄ зафіксувала докази військового вторгнення РФ на Донбас - Хуг

Хуг наполягає, що головну складову конфлікту, військову його частину, можна зупинити “упродовж однієї години”.

Перший заступник голови  спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Хуг повідомив, що місія зафіксувала колони техніки військового зразка, які в’їздили на територію України й повертались в Російську Федерацію. Про це він заявив у інтерв'ю "Голосу Америки".

 

“Ми бачили колони техніки військового зразка, які в’їздили на територію України і виїздили. Ми бачили сліди важкої техніки, що вели до непідконтрольної ділянки кордону з Російською Федерацією. Ми розмовляли з особами у полоні в українських збройних сил, які казали, що вони служили у російських військових підрозділах, які брали участь у боях, перебуваючи в Україну у системі ротації", - повідомив він.

 

Хуг наполягає, що головну складову конфлікту, військову його частину, можна зупинити “упродовж однієї години”, а тоді настане час розв’язання інших складових, які, хоч і не спричиняють смертей напряму, розв’язувати треба буде довше.

 

За його словами, розмінування територій, наприклад, буде важким, але негайним завданням, а відбудова зруйнованого і відродження економіки на сході України розтягнуться на тривалий час.

 

Нагадаємо, 26 вересня стало відомо, що заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александр Хуг йде зі своєї посади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.