НОВИНИ

Прокуратура АР Крим передала судно "Норд" до АРМА

рішення прийнято з метою збереження бюджетних коштів, які витрачаються на утримання арештованого судна

Прокуратура Автономної Республіки Крим у п'ятницю, 19 жовтня, передала Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів судно СЧС "Норд". Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

 

"Мета передачі судна – здійснення всіх заходів з управління  з метою збереження чи збільшення вартості активів або передачі активів в управління на підставі договору управління чи розпорядження, або реалізації відповідних активів з подальшим розміщенням готівкових коштів на рахунках у державних банках до закінчення кримінального провадження, "- зазначив начальник управління прокуратури АР Крим Євген Комаровський.Зазначене рішення прийнято з метою збереження бюджетних коштів, які витрачаються на утримання арештованого судна на території морського порту «Бердянськ». 

 

Нагадаємо, 25 березня в Азовському морі Державна прикордонна служба України затримала судно під прапором Росії. 30 березня суд наклав арешт на кримське судно, а 31 березня правоохоронці оголосили про підозру капітану кримського судна "Норд", йому інкримінують порушення порядку в’їзду-виїзду на тимчасово окуповану територію України.

 

Херсонський суд обрав запобіжний захід капітану кримського судна "Норд", яке ходило під прапором РФ, у вигляді тримання під вартою до 31 травня з можливістю внесення застави 35 240 гривень. Пізніше, стало відомо, що за капітана російського судна "Норд" внесли заставу

 

Крім того, 8 квітня Держприкордонслужба України заявила, що представники Генерального консульства Росії намагалися вивезти команду "Норда" в Росію. 9 квітня стало відомо, що команда кримського судна вдруге намагалися покинути територію України.