НОВИНИ

Facebook призначить менеджера з політики для України

В обов'язки менеджера входитиме, зокрема, консультування з правових питань в Україні.

Соціальна мережа Facebook відкрила вакансію менеджера громадської політики з питань України. Про це йдеться у відповідному оголошенні на сайті компанії, передає Інтерфакс-Україна у п'ятницю, 19 жовтня.

 

"Ми шукаємо чудового політичного комунікатора, який може поєднувати захоплення інтернет-послугами, такими як Facebook, з глибоким знанням політичної та регуляторної динаміки в Україні і, переважно, у більш широкому східноєвропейському регіоні", - йдеться в повідомленні про вакансії.

 

В обов'язки менеджера входитимуть досягнення цілей компанії в державній політиці, консультування з правових питань в Україні, представлення Facebook на офіційних зустрічах із посадовими особами, озвучення позиції компанії на публічних заходах і перед медіа, консультування груп Facebook з питань державної політики для спрямування процесу розвитку товарів , послуг і політики.

 

Працювати співробітник буде у Варшавському офісі.

 

Нагадаємо, українці обвалили рейтинг сторінки Міжнародної федерації футболу (ФІФА) в соціальній мережі Facebook, протестуючи проти засудження ФІФА відео, на якому футболіст збірної Хорватії Домаго Віда та футбольний фахівець Огнен Вукоєвич виголошують гасло "Слава Україні". Станом на 10 липня 153 тисяч користувачів надали негативну оцінку організації, таким чином, рейтинг впав до 1,3 зірок із п’яти.

 

6 червня стало відомо, що сторінку відомого ілюстратора та художника "Українського тижня" Андрія Єрмоленка, який створив альтернативну серію плакатів WorldCup FIFA2018,  заблокувала адміністрація Facebook

 

За його словами, сторінку заблокували одразу після того, як серія плакатів, які закликають до бойкоту Чемпіонату світу з футболу 2018 у Росії,  почала активно поширюватись у мережі. На плакатах Єрмоленка також зображені катастрофа рейсу MH-17 та закривавлений талісман чемпіонату, який проводиться в РФ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.