НОВИНИ

МВФ затвердив нову програму макрофінансової допомоги для України

Очікується, що Рада МВФ затвердить програму до кінця 2018 року за умови, що Україна виконає всі домовленості.

Уповноважений персонал Міжнародного валютного фонду затвердив ініційовану урядом України нову програму макрофінансової допомоги stand-by для України у сумі 3,9 млрд доларів на 14 місяців. Про це повідомляє прес-служба Мінфіну у п'ятницю, 19 жовтня.

 

Очікується, що Рада МВФ затвердить програму до кінця 2018 року за умови, що Україна виконає всі домовленості, у тому числі, прийняття Верховною Радою державного бюджету, який відповідає рекомендаціям МВФ.

 

«Ми переконані, що угода stand-by буде достатньою опорою для України, поки ми продовжуємо наші структурні реформи. Економіка України зростає вже протягом десяти кварталів підряд, інфляція та дефіцит бюджету – під контролем, інші макроекономічні показники теж демострують позитивну динаміку», – прокоментувала заяву МВФ в.о. Міністра фінансів України Оксана Маркарова.

 

«Такий вияв підтримки наших міжнародних партнерів у поєднанні з реалістичним та збалансованим бюджетом на 2019 рік та середньостроковим бюджетним плануванням, за який Верховна Рада проголосувала вчора – це дуже позитивний момент для нас. Продовження співпраці з МВФ дозволить нашому уряду отримувати фінансування на дуже привабливих умовах та нарощувати валютні резерви, які зараз становлять 18 мільярди доларів».

 

Нагадаємо, 14 вересня стало відомо, що Міжнародний валютний фонд замінив з EFF на stand-by програму допомоги Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.