НОВИНИ

Уряд підвищив ціну на газ для населення до вересня

Ціни на газ зростуть з 1 листопада.

Кабінет міністрів на засіданні 19 жовтня вирішив підвищити ціну на газ для населення. Про це повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, передає РБК-Україна.

 

"Ціни на газ для населення з 1 листопада зростуть на 23,5%" - сказав прем'єр.

 

Згідно з ухваленою постановою, ціна газу з 1 листопада складе 8,550 грн за куб. метр. До листопада діють спеціальні зобов'язання НАК "Нафтогазу" щодо поточної ціни.

 

Гройсман нагадав, що Україна взяла відповідальність перед МВФ вирівняти ціни на газ для населення і промисловості ще у 2008 році.

 

"Якщо ми не зможемо продовжити співпрацю з міжнародними партнерами, ми не зможемо виплачувати борги. Україна може будити введена в дефолт", - сказав він.

 

Нагадаємо, 26 липня стало відомо, що Кабінет Міністрів залишив незмінними ціни на природний газ для населення до 1 вересня 2018 року. 

 

8 червня прем'єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що вимога Міжнародного валютного фонду (МВФ) про підвищення ціни на газ для населення залишається невирішеною, так як сторони знаходяться у пошуку рішення. 

 

Як повідомлялося 8 квітня, уряд розраховує отримати від Міжнародного валютного фонду в 2018 році лише 1,5 мільярда доларів.

 

Раніше заступник голови Національного банку України Дмитро Салогуб повідомляв, що Київ очікує надходження чергового траншу Міжнародного валютного фонду на початку третього кварталу 2018 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.