НОВИНИ

Аваков обговорив спільні проекти із заступником держсекретаря США Медісон

Міністр зазначив, що Україну цікавить досвід США у боротьбі з корупцією та економічною злочинністю, питанні впровадження політики рівних можливостей в правоохоронних органах.

У п'ятницю, 19 жовтня, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зустрівся з заступником Держсекретаря з міжнародних питань щодо правоохоронної діяльності Держдепу США Кірстен Медісон. Про це повідомляє прес-служба МВС.

 

«США – надійний партнер МВС на шляху розвитку правоохоронної системи. Ми плідно співпрацюємо по всіх напрямках нашої роботи. Національна гвардія проводить спільні навчання з гвардією штату Каліфорнія, зокрема в питаннях протидії радіо хімічній та ядерній загрозам. Американські експерти допомагають у підготовці патрульних поліцейських та спецпризначенців КОРД», - поінформував Аваков.

 

Сторони обговорили можливості залучення американських колег до нових спільних проектів.

 

«Нам цікавий досвід США у боротьбі з корупцією та економічною злочинністю, питанні впровадження політики рівних можливостей в правоохоронних органах. А також у напрямку протидії незаконному обігу наркотиків», - додав міністр внутрішніх справ.

 

Нагадаємо, 14 липня Україна і Франція підписали контракт на поставку 55 вертольотів компанії Airbus Helicopters для системи авіабезпеки та захисту МВС. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.