НОВИНИ

Парубій підписав звернення до РНБО щодо санкцій проти "112 Україна" і NewsOne

Як зазначається, документ підписаний 19 жовтня.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав постанову, якою пропонується внести на розгляд до Ради національної безпеки і оборони України пропозиції щодо запровадження санкцій проти власників телеканалів "112 Україна" і Newsone. Про це йдеться на сайті парламенту.  

 

Як зазначається, документ підписаний у п'ятницю, 19 жовтня.

 

Як повідомлялося, 18 жовтня народні депутати не підтримали ініціативу про скасування результатів голосування за звернення до Ради національної безпеки і оборони з рекомендацією запровадити санкції проти власників телеканалів "112 Україна" і NewsOne.

 

Нагадаємо, 30 вересня петиція за зупинку діяльності телеканалів "112 Україна" і NewsOne набрала 25 000 підписів, необхідних для її розгляду у Верховній Раді.  

 

1 жовтня голова Верховної Ради Андрій Парубій повідомив, парламент підготує законопроект або постанову про врегулювання в сфері інформаційної безпеки в зв'язку з тим, що петиція про відключення телеканалів набрала рекордну кількість голосів для розгляду в Раді.

 

4 жовтня Верховна Рада підтримала за основу та в цілому проект постанови щодо запровадження санкцій проти власників телеканалів "112 Україна" і Newsone. Відповідне рішення підтримали 229 народних депутатів.