НОВИНИ

Масове вбивство в Керчі. Гройсман повідомив, що Кабмін сприятиме розслідуванню

Водночас глава уряду зазначив, що не тільки в окупованому Криму відбуваються сьогодні вбивства, а й на українському Донбасі.

Кабінет міністрів повідомив, що сприятиме розслідування обставин щодо надзвичайної події в коледжі в Керчі. Про це в п'ятницю, 19 жовтня, повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

 

"Ми готові тут максимально сприяти веденню такого розслідування", – наголосив він.

 

Водночас Гройсман зазначив, що не тільки в окупованому Криму відбуваються сьогодні вбивства, а і на українському Донбасі.

 

"Я абсолютно згоден з тим, що це українська територія, на якій має проводитися слідство. Все одно всі ці вбивці будуть нести за це відповідальність. Так чи інакше, не сьогодні, то через рік, не через рік, то через п'ять, але вони (окупанти Донбасу та Криму – Ред.) будуть нести за це відповідальність і міжнародний трибунал ще ніхто не скасовував", – підкреслив глава уряду.

 

Нагадаємо, 17 жовтня в окупованому Криму у будівлі політехнічного коледжу в Керчі пролунав вибух. За даними ЗМІ, "спочатку почалася стрілянина з автоматів, потім сталася серія вибухів". У результаті надзвичайною події загинуло 20 людей, з яких – 15 студентів та п'ять працівники освітньої установи, тіла всіх загиблих уже впізнані. Згодом кількість загиблих зросла до 21 людини.

 

Слідчий комітет РФ заявив, що основною версією вибуху в політехнічному коледжі Керчі є теракт, однак згодом перекваліфікував справу на масове вбивство.

 

Крім того, за даними російських правоохоронців, нападником виявився студент четвертого курсу, 22-річний Владислав Росляков, його тіло з вогнепальним пораненням виявлено в одному з приміщень коледжу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.