НОВИНИ

«Регіонали» пояснили справжню політику своєї партії щодо діаспори та опозиції

На офіційному сайті Партії регіонів оприлюднена стаття під назвою «Не повчайте Україну, як їй житии», що дає чітке розуміння не лише бачення ролі опозиції та діаспори в політичних процесах України партією влади, а й взагалі її засадничі позиції щодо подальшого розвитку нашої країни.

На офіційному сайті Партії регіонів оприлюднена стаття під назвою «Не повчайте Україну, як їй жити», що дає чітке розуміння не лише бачення ролі опозиції та діаспори в політичних процесах України партією влади, а й взагалі її засадничі позиції щодо подальшого розвитку нашої країни.

Стаття з’явилася як реакція на заяву Світового конгресу українців (СКУ) з приводу узаконення використання червоного прапора в Україні. А оприлюднення на офіційному сайті свідчить, що керівництво ПР повністю подіяляє та підтримує викладені у цій статті тези і погляди.

Як повідомлялось, СКУ висловив обурення рішенням Верховної Ради України про офіційне використання червоного прапора.

«СКУ висловлює обурення у зв’язку зі схваленням Верховною Радою змін до Закону України «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941—1945 років», що вводять в ужиток нове поняття «Прапор Перемоги», яким є червоний прапор зокрема з зображенням зірки та серпа і молота, а також зобов’язують здійснювати «офіційний підйом у День Перемоги копій Прапора Перемоги на будинках (щоглах, флагштоках) поряд з Державним прапором України.

«СКУ глибоко стривожений політичною незрілістю та національною несвідомістю народних депутатів, які на 20-му році незалежності України прийняли зміни до Закону щодо легалізації червоного прапора», — йдеться у заяві.

«Прийняття рішення про офіційне використання червоного прапора є наругою над пам’яттю мільйонів українців, що постраждали внаслідок більше ніж 70-літнього панування в Україні тоталітарного комуністичного режиму, який під своїм червоним прапором здійснював геноцид українського народу, руйнував українські церкви, знищував українських діячів науки і культури та всякі прояви українського національного духу», - сказано у заяві СКУ.

Як повідомлялось, 21 квітня Рада встановила однією з форм увічнення Дня перемоги офіційне підняття 9 травня копій червоного прапора Перемоги на будинках поруч із державним прапором.

5 травня голова Верховної Ради України Володимир Литвин підписав закон про внесення змін до закону «Про увічнення Перемоги у Великій вітчизняній війні 1945-1945 рр» і направив його на підпис президентові Віктору Януковичу. Раніше Янукович заявляв про намір підписати цей закон.

З урахуванням відомої прихильності Партії регіонів до правди і свободи слова Тиждень публіку повну  копію статті.