НОВИНИ

США продовжать посилювати санкції проти Росії "кожен місяць-два" – Волкер

Спецпредставник американського Держдепу заявив, що санкції США стосовно Росії впливають на країну.

Спеціальний представник Державного департаменту США в справах України Курт Волкер повідомив, що Вашингтон продовжить посилювати санкції проти Росії "кожен місяць-два" через ситуацію в Україні. Про це він заявив в аналітичному центрі Atlantic Council.

 

"Ми намагаємося збільшити тиск, який ми чинимо на Росію, щоб примусити її до обговорення рішення (щодо України – Ред.). Це передбачає збереження санкцій США і періодичне нарощування цих санкцій у перспективі. І це шлях, яким ми йшли при адміністрації Трампа, і ми продовжимо йти ним. І ви побачите додаткові санкції кожен місяць-два або приблизно так, як ви бачили й досі– наголосив Волкер.

 

За його словами, санкції США стосовно Росії впливають на країну. Водночас спецпредставник США підкреслив, що Росія "все ще має ілюзії" стосовно позиції адміністрації президента США Дональда Трампа, яка, втім, "прийняла набагато жорсткішу політику щодо Росії й почала більше підтримувати Україну, ніж попередня адміністрація".

 

Нагадаємо, Державний департамент США 20 вересня запровадив персональні санкції проти 33 фізичних та юридичних осіб РФ, пов'язаних із оборонним комплексом, а також розвідкою. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.