НОВИНИ

ЗМІ повідомили про тісний зв'язок між принцом Саудівської Аравії та одним з підозрюваних у справі щодо журналіста Хашукджі

За даними телеканалу, екс-дипломат Мутреб був повністю обізнаний про план операції.

Офіцер саудівської розвідки та колишній дипломат Махер Абдулазіз Мутреб відіграв основну роль у справі щодо саудівського журналіста Джамаля Хашукджі. Про це повідомляє CNN з посиланням на джерело знайоме з турецьким розслідуванням.

 

Як зазначається, Мутреб був першим секретарем посольства Саудівської Аравії в Лондоні, а також полковником в саудівській розвідці.

 

За даними телеканалу, він був тісно пов'язаний з наслідним принцом Саудівської Аравії Мохаммедом бен Салманом. Згідно з повідомленням, він був прикомандирований до елітної бригади захисту в Королівській гвардії, щоб служити в особистій охороні наслідного принца. У зв'язку з цим стверджується, що будь-яка операція, у якій беруть участь члени його близького оточення, не могла відбутися без відома наслідного принца.

 

Наголошується, що Мутреб був повністю обізнаний про план операції.

 

Читайте також: Убивство чи зникнення? Що відомо про ситуацію із саудівським журналістом в Стамбулі

 

Нагадаємо, 2 жовтня  в генеральному консульстві Саудівської Аравії в Стамбулі зник саудівський журналіст Джамаля Хашукджі. 6 жовтня турецькі правоохоронці почали кримінальне розслідування його зникнення, вони підозрюють, що журналіста вбили на території диппредставництва.

 

За даними ЗМІ, щонайменше п'ятеро людей, яких турецька поліція назвала підозрюваними у справі про зникнення журналіста Джамаля Хашукджі, пов'язані з наслідним принцом Саудівської Аравії Мухаммедом бен Сальманом Аль Саудом. 

 

18 жовтня стало відомо, що в Ер-Ріяді (столиця Саудівської Аравії) у автокатастрофі загинув лейтенант саудівських Повітряних сил Мешал Саад Альбостані, один з підозрюваних у справі щодо зникнення саудівського журналіста Джамаля Хашукджі. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.