НОВИНИ

Прем'єр Італії заявив, що санкції проти РФ повинні бути "тимчасовими"

Водночас Конте повідомив, що Італія самостійно не може реформувати систему санкцій ЄС.

Прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте заявив, що санкції Європейського союзу проти Росії мають бути "тимчасовим засобом". Про це він заявив після завершення саміту ЄС у Брюсселі.

 

"Вони не є остаточним рішенням. Санкції – це засіб. Тому, на нашу думку, це має бути тимчасовим", – зазначив Конте.

 

Водночас він повідомив, що Італія самостійно не може реформувати систему санкцій ЄС.

 

"Але ми повинні відкрити діалог з Росією, оскільки ми вважаємо, що Росія є важливим гравцем у багатьох географічних кризах. Тому дуже важливо мати Росію за столом та вести діалог з президентом Путіним для вирішення найважливіших криз у всьому світі", – додав Конте.

 

Як повідомлялося, 15 жовтня міністр внутрішніх справ і лідер ультраправої "Ліги" Італії Маттео Сальвіні заявив, що санкції проти Росії є "соціальним, культурним та економічним абсурдом".

 

Раніше президент Петро Порошенко заявив, що  Сальвіні, який раніше одягнув футболку з зображенням російського президента Владіміра Путіна на Червоній площі і виступив за скасування санкцій проти Москви, "просто не знає про глибоку трагедію, яку, з вини Кремля, переживає Україна". 

 

Нагадаємо,  Сальвіні виправдав незаконну анексію Крима РФ, а революцію в Україні назвав "фальшивою".

 

Крім того, Сальвіні раніше опублікував статтю, у якій закликав президента російського філіалу Асоціації італійських промисловців (Confindustria Russia) Ернесто Ферленгі скасувати санкції проти Кремля. "Сподіваюсь скоро, в уряді, я зможу відповісти на заклик президента Confindustria Russia: геть ці абсурдні санкції, які завдають незлічимих збитків італійській економіці", - наголосив лідер ультраправих.

 

Також прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте виступив за перегляд санкцій відносно Росії. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.