НОВИНИ

Волкер заявив, що США ведуть переговори з Україною щодо постачання зброї

Спецпредставник США наголосив, що Україна може отримати зброю в разі досягнення згоди на переговорах.

Спеціальний представник Державного департаменту США в справах України Курт Волкер повідомив, що Вашингтон веде переговори з Україною щодо постачання американської зброї. Про це він заявив в аналітичному центрі Atlantic Council.

 

Зокрема, Волкер зазначив, що США скасували ембарго на поставки зброї в Україну та відійшли від позиції попередньої адміністрації – президента Барака Обами – що постачання озброєння може загострити ситуацію на Донбасі, а тому Україна може отримати зброю в разі досягнення згоди на переговорах.

 

"Тепер можемо допомогти Україні протитанковою зброєю, системами для боротьби зі снайперським вогнем...Рішення адміністрації (президента США Дональда Трампа – Ред.) полягає в тому, щоб ставитися до України як до країни, яка має право на самозахист", – наголосив Волкер.

 

Нагадаємо, за даними ЗМІ, керівництво США направило через військового аташе американського посольства листа на адресу Міністерства оборони України щодо надання військово-технічної допомоги Збройним Силам України. Зокрема, керівництво США запропонувало Україні фрегати типу Oliver Hazard Perry, які знаходяться у розпорядженні Військово-морських сил США та можуть бути передані в рамках програми "Надлишкове майно". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.