НОВИНИ

Турчинов відповів на заяву Держдуми РФ щодо України

За його словами, в Україні немає жодного загострення ситуації, на яке посилаються у своїй заяві російські депутати.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов у четвер, 18 жовтня, сказав, що заява Держдуми Російської Федерації є свідченням неадекватної агресивності та боягузтва російської політичної еліти. Про це йдеться у повідомленні на сайті РНБО.

 

За його словами, в Україні немає жодного загострення ситуації, на яке посилаються у своїй заяві російські депутати.

 

«Є тільки осіннє загострення в головах російського військово-політичного керівництва», - сказав Турчинов.

 

Секретар РНБО України наголосив, що Україна виконує всі взяті на себе міжнародні зобов'язання, і дійсно стала авангардом протистояння «на всіх можливих фронтах і напрямках» російській агресії.

 

«Боягузливо ховаючись за свій ядерний потенціал, яким Путін сьогодні вчергове погрожував, обіцяючи знищити цивілізований світ, російські депутати перейшли до прямих погроз Україні, але ці погрози викликають не страх, а презирство до їх авторів», - сказав він.

 

На думку Турчинова, однією з причин чергової хвилі «волань та погроз російської політичної еліти є руйнація сподівань на можливу перемогу реваншистських проросійських сил на президентських та парламентських виборах в Україні».

 

«Наша держава готова протистояти російській агресії та захистити своє право бути вільною, незалежною та європейською країною!», - підсумував секретар РНБО України.

 

Нагадаємо, у четвер, 18 жовтня, у Держдумі Росії заявили "загострення ситуації в Україні"

 

Нагадаємо, 17 вересня секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олександр Турчинов  заявив про неправдивість заяви Міністерства оборони Росії про те, що ракета, з якої у 2014 році над Донбасом був збитий малайзійський  "Боїнг" рейсу MH17, нібито має українське походження..

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.