НОВИНИ

Лідери ЄС закликають продовжити підготовку санкцій за кібератаки

Підкреслюється, що всі пропозиції щодо посилення кібербезпеки повинні бути підготовлені до кінця каденції Європарламент.

Саміт Євросоюзу закликав до посилення боротьби з кіберзлочинністю та запобігання кібератак шляхом введення обмежувальних заходів. Про це у четвер, 18 жовтня,повідомляє Європейська правда з посиланням на висновки саміту ЄС.

 

"Європейська рада закликає до заходів з протидії незаконній і умисній кіберактивності та побудови міцної системи кібербезпеки. Потрібна подальша робота над здатністю реагувати і запобігати кібератакам шляхом обмежувальних заходів ЄС", - йдеться в документі.

 

Лідери ЄС підкреслили, що всі пропозиції щодо посилення кібербезпеки повинні бути підготовлені до кінця каденції Європарламенту.

 

Також саміт ЄС підкреслив необхідність захистити демократичні системи ЄС і протидіяти дезінформації в контексті виборів у Європарламент навесні наступного року.

 

Як повідомлялося, країни ЄС вимагають розширення санкцій проти РФ за кібератаки.

 

Нагадаємо, у травні Служба безпеки України попередила про виявлення шкідливого програмного забезпечення під умовною назвою VPNFilter, яке хакери могли використати для масштабної кібератаки на мережеві пристрої українських державних структур і приватних компаній напередодні фіналу Ліги Чемпіонів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.