НОВИНИ

CNN: У Калінінградській області РФ модернізувала ядерні військові бункери

За даними ЗМІ, нові супутникові знімки також свідчать про будівництво ще 40 нових бункерів поруч з Приморськом.

Росія модернізувала ядерні військові бункери, розташовані в Калінінградській області. Про це повідомляє телеканал CNN з посиланням на супутникові дані приватної компанії ImageSat International.

 

"Зараз супутникові знімки та аналіз від приватної компанії супутникових комунікацій ImageSat International підтверджують, що велика модернізація ведеться щонайменше у чотирьох місцях по всьому регіону", – йдеться у повідомленні.

 

 

Як зазначається, на знімках з супутника, які були зроблені з 19 липня по 1 жовтня, видно, що на цих об'єктах ведеться масштабна модернізація.

 

За даними ЗМІ, фото також свідчать про будівництво ще 40 нових бункерів поруч з Приморськом, другим за величиною в Росії портом Балтійського моря, ці конструкції оточують старі бункери.

 

 

"Зображення від 18 липня показує бункери на стадії будівництва, а через 10 тижнів вони виглядають завершеними". – наголошується в повідомленні.

 

 

Крім того, на знімками також видно, що модернізація проведена в Черняховську, на території бази, де розміщена 152-я ракетна бригада російських військових. За інформацією телеканалу, у лютому база отримала ядерні ракети "Іскандер".

 

Нагадаємо, 12 лютого командувач Національних збройних сил Латвії Леонід Калниньш заявив, що переміщення військової техніки Росії біля кордонів Латвії, а також розміщення ракет "Іскандер" в Калінінградській області потрібно сприймати як інформаційну війну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.