НОВИНИ

ВР ввела кримінальну відповідальність за незаконний перетин кордону

Незаконний перетин держкордону України представниками держави-агресора каратиметься позбавленням волі на строк до 3 років.

Верховна рада України прийняла закон про внесення змін до кримінального та кримінально процесуального кодексу України щодо  відповідальності за незаконне перетинання державного кордону України (№7017). Про це 18 жовтня повідомляє УНІАН.

 

Кримінальний кодекс України доповнюється статтею 332-2 «Незаконне перетинання державного кордону України».

 

Законом встановлюється, що перетинання державного кордону України з метою заподіяння шкоди інтересам держави або особою, якій заборонено в’їзд на територію України, або представниками підрозділів збройних сил чи інших силових відомств держави-агресора у будь-який спосіб поза пунктами пропуску через державний кордон України або в пунктах пропуску через державний кордон України без відповідних документів або за документами, що містять недостовірні відомості, карається позбавленням волі на строк до 3 років.

 

Ті самі дії, вчинені повторно або групою осіб, караються позбавленням волі на строк від 3 до 5 років. Вчинення цих дій у поєднанні з насильством або із застосуванням зброї каратиметься позбавленням волі на строк від 5 до 8 років.

 

Цей закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Як повідомлялося, 2 жовтня у Верховній Раді підтримали введення штрафів за булінг.

 

Нагадаємо, ВР підтримала законопроект щодо громадянства для іноземців – ветеранів АТО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.