НОВИНИ

На Кіровоградщині першою підняла червоний прапор обласна прокуратура

Поруч із державним синьо-жовтим прапором над приміщенням обласної прокуратури у Кіровограді вивішено червоний прапор. Про це повідомляє прес-служба обласної організації ВО «Свобода».

Кіровоградська «Свобода» вважає такий вчинок представників державної правоохоронної структури, яка повинна стояти на захисті державного суверенітету України, запобігати антиконституційній діяльності будь-яких державних, громадсько-політичних установ і організацій або окремих громадян - протиправним і аморальним.

Зокрема, стаття 20 Конституції України визначає, що Державний Прапор України є одним з державних символів України. Прирівняння будь-яких інших прапорів до державного синьо-жовтого стяга може бути здійснено лише у визначений статтею 156 Конституції України спосіб – закон мають ухвалити не менш як дві третини від конституційного складу Верховної Ради України і затвердити всеукраїнським референдумом, котрий призначає Президент України.

Тому, переконані «свободівці» закон "Про внесення змін до Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років", який парламент ухвалив 21 квітня є неконституційний, а вивішування червоних прапорів – незаконне.

Як повідомлялось, одними з першими червоний прапор підняли біля будівлі Севастопольської міської державної адміністрації.

21 квітня Рада встановила однією з форм увічнення Дня перемоги офіційне підняття 9 травня копій червоного прапора Перемоги на будинках поруч із державним прапором.

5 травня голова Верховної Ради Володимир Литвин підписав закон про внесення змін до закону «Про увічнення Перемоги у Великій вітчизняній війні 1945-1945 рр» (стосовно порядку офіційного використання копій прапора Перемоги) і направив його на підпис президентові Віктору Януковичу.

Раніше Янукович заявляв про намір підписати цей закон.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.