НОВИНИ

Прокуратура вимагатиме екстрадиції колишнього депутата Ради АР Крим

Зокрема, за його безпосередньої участі незаконно прийнято так звану «Конституцию Республики Крым».

Прокуратура Автономної Республіки Крим вимагатиме екстрадиції колишнього депутата Верховної ради АР Крим Віталія Нахлупіна. Про це повідомляє прес-служба прокуратури у середу, 17 жовтня.

 

"Прокуратурою АР Крим будуть вживатися заходи з метою звернення до компетентних органів Російської Федерації щодо арешту та подальшої екстрадиції Нахлупіна В.Г. на Україну для притягнення до відповідальності за державну зраду", - зазначив прокурор Автономної Республіки Крим Гюндуз Мамедов.

 

Прокуратурою Автономної Республіки Крим за результатами проведеного спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно колишнього депутата Верховної Ради Автономної Республіки Крим Нахлупіна,який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада).


«У ході розслідування кримінального провадження отримано беззаперечні докази того, що вказаний депутат Верховної Ради Автономної Республіки Крим надав допомогу та сприяв окупації Криму» - прокоментував прокурор Гюндуз Мамедов.


Зокрема, за його безпосередньої участі незаконно прийнято так звану «Конституцию Республики Крым» та ряд постанов, в результаті чого було створено нелегітимне державне утворення «Республіка Крим».


Крім того, останній у березні 2014 року через офіційний Інтернет сайт Верховної Ради Автономної Республіки Крим відкрито звернувся до мешканців автономії щодо необхідності взяти активну участь у загальнокримському референдумі та проголосувати за приєднання півострова Крим до Російської Федерації. Також за результатами досудового розслідування встановлено, що Нахлупін прийняв участь у незаконно організованих на території АР Крим виборах до незаконно створеного органу «Государственный Совет Республики Крым» від Кримського регіонального відділення Всеросійської політичної партії «Единая Россия». За результатом вищевказаних виборів Нахлупіна обрано депутатом «Государственного Совета Республики Крым» першого скликання, де він здійснював повноваження депутата до 19.01.2016, тобто до дострокового їх припинення.
 
 
Нагадаємо, 11 січня 2017 року стало відомо, що Святошинський і Печерський районні суди Києва  розглянуть звинувачення в державній зраді колишніх депутатів Верховної Ради АРК Віталія Нахлупіна і Світлани Савченко, які сприяли Росії в окупації Криму
 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.