НОВИНИ

Комітет з нацбезпеки додатково виділить Міноборони два млрд гривень на сховища

Полторак зазначив, що бюджетом виділено недостатньо коштів на будівництво сховищ з боєприпасами.

Комітет з питань національної безпеки та оборони ухвалив рішення щодо виділення додатково два мільярди гривень на будівництво сховищ для боєприпасів. Про це заявив міністр оборони України Степан Полторак за підсумками звіту в комітеті з питань національної безпеки та оборони Верховної ради, передає РБК-Україна у середу, 17 жовтня.

 

За його словами, під час засідання комітету було комплексно розглянуто проблему вибухів на артскладах в Україні. Він зазначив, що бюджетом виділено недостатньо коштів на будівництво сховищ з боєприпасами.

 

"Комітет прийняв рішення щодо необхідності виділення 2 мільярдів додатково", - заявив Полторак.

 

Міністр зазначив, що в ході засідання було прийнято ряд рішень.

 

"Ми прийняли ряд рішень. Вони пов’язані з тим, що необхідно зробити для того, щоб у найкоротший термін підправити те, що ми не зробили спочатку. Ці заходи пов’язані з доопрацюванням законодавчої бази, відпрацюванням проектів постанов уряду, які прискорять будівництво нових сховищ. Це стосується виділення додаткового ресурсу", - повідомив Полторак.

 

"Ми тільки в 2017-2018 році отримали ресурс у розмірі 500 мільйонів гривень. У цілому для завершення і приведення усіх баз на рівень стандартів, які існують у країнах НАТО, нам потрібно орієнтовано 15 мільярдів гривень", - зауважив Полторак.

 

Нагадаємо, 10 жовтня стало відомо,що на всій території України посилено охорону та оборону складів і арсеналів зберігання боєприпасів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.