НОВИНИ

Зовнішня розвідка проводить власне розслідування щодо Семочка

У СЗР заявляють про готовність внести подання на розгляд Президента України щодо звільнення Семочка у випадку, якщо НАБУ доведе факт його незаконного збагачення.

У Службі зовнішньої розвідки України проводиться внутрішнє розслідування щодо першого заступника голови СЗР Сергія Семочка. Про це повідомив голова СЗР Єгор Божок, передає "Укрінформ" у середу, 17 жовтня.

 

"Відповідні дії проводяться", - сказав Божок, маючи на увазі внутрішнє розслідування.

 

На запитання, коли саме почалося внутрішнє розслідування та як довго триватиме, він відповів, що ця інформація є державною таємницею. Водночас уточнив, що зазвичай відповідні дії тривають "до того часу, поки не будуть встановлені всі обставини справи".

 

При цьому Божок заявив про готовність внести подання на розгляд Президента України щодо звільнення Семочка у випадку, якщо Національне антикопупційне бюро України доведе факт його незаконного збагачення.

 

"Однозначно, я в той же день напишу подання", - зазначив голова СЗР.

 

Нагадаємо, 3 жовтня стало відомо, що Національне антикорупційне бюро України відкрило кримінальне провадження стосовно першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка. 

 

16 жовтня Служба безпеки України у межах розпочатого за заявою журналіста Дениса Бігуса кримінального провадження за ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України почала перевірку інформації щодо колишнього співробітника СБ України Сергія Семочка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.